Zaježovské srdcovanie

Pridajte sa k nám na letný pobyt pre rodiny s deťmi v krásnom prostredí Vzdelávacieho centra Zaježová :) 

Tohtoročná téma: ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV

“Aj to, čo sa zdá byť nemožným, sa zrazu udeje.” 

Úplne na začiatku zaspíme niekomu na kolenách. Rovnako ako Alica. A potom sa začnú diať veci!
Každý zo 4 dní prežijeme ako postavy z krajiny zázrakov.
Najprv ako Alica, ktorá sa zväčšila i zmenšila, zažijeme neskutočné veci a stretneme podivné stvorenia, s ktorými budeme viesť čudné rozhovory. Ale možno si pri nich ujasníme, ktorými z 5 jazykov lásky teraz komunikujeme. Nebude to ľahké!

Králik sa bude stále niekam náhliť a aj vďaka tomu sa všelikam dostaneme, síce sa budeme v ten deň stále niekam náhliť, ale bude to stáť za to! Napríklad aj čaj, ktorý si dáme uprostred lúky. A potom si aj postavíme most cez vzťahy našej rodiny. Či bude pevný a z akých kvalitných materiálov sa nám to podarí, zaleží nielen na nás, ale aj na okolnostiach!

Srdcová kráľovná bude panovačná i krutá a jej príkazy absurdné i nezmyselné. Zahráme si s ňou veľmi čudný kroket a zažijeme nezmyselný súd. Vyviazneme síce živí a aj s hlavami na svojich krkoch, ale predsa len si to radšej ešte ujasníme cez pojmové mapy vzťahov. 

A celý ten podivuhodný čas nás budú sprevádzať karty, veľa kariet, ktoré treba hľadať i zbierať, počítať aj vymieňať. Budeme sa snažiť v nich vyznať a zistiť, čo to celé vlastne znamená. Napokon si budeme musieť všetko ujasniť cez vlastné skladačky - puzzle, ktoré si vytvoríme podľa svojich zážitkov.

Najviac budeme vonku, menej vo vnútri. Treba si doniesť pohodlné, ale pozor! Aj veľmi slávnostné oblečenie (na stretnutie s kráľovnou), taktiež staré - zašpinenia i začmudenia hodné odevy. Niečo, v čom sa nám bude dobre behať za králikom a niečo, v čom nám ani večer zima nebude...

 

  • Cena: 115 € dieťa, 125 € dospelý (cena zahŕňa program a materiál, ubytovanie, vegetariánsku stravu - plná penzia) 
  • Prihlasovanie: h.klepacova@gmail.com, 0918 949 539