Andrea Tóthová

Lektorka zážitkových kurzov pre všetky vekové kategórie, učiteľka, matka. Absolvovala aj výcviky Procesovo orientovanej psychológie - Facilitace skupinových procesu v Prahe, Arterapie - Gracent v Prahe, lektorské kurzy Prázdninovej školy Lipnice v Brne. Pre CEEV Živica spolulektorovala ročný kurz Existenciálna ekovýchova a víkendový Vnútorný učiteľ. K téme strát a smrti sa dostala aj vďaka práci pre Kolobeh života na pobytoch pre siroty.

Zaježovské srdcovanie

nedeľa, 4. august 2019 - streda, 7. august 2019

Pridajte sa k nám na letný pobyt pre rodiny s deťmi v krásnom prostredí Vzdelávacieho centra Zaježová :) 

Tohtoročná téma: ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV

“Aj to, čo sa zdá byť nemožným, sa zrazu udeje.” 

Pridajte sa k nám na letný pobyt pre rodiny s deťmi v krásnom prostredí Vzdelávacieho centra Zaježová :) 

Lektor: 
Andrea Tóthová
Helena Klepáčová

STRATY & NÁLEZY- terapeuticko zážitkový pobyt

piatok, 23. august 2019 - pondelok, 26. august 2019

4-dňový terapeuticko-zážitkový pobyt pre ľudí, ktorí cítia byť touto témou oslovení alebo práve prechádzajú vysporiadavaním sa po strate akéhokoľvek druhu. Či už je to rozchod s partnerom, smrť blízkeho človeka/tvora, strata zamestnania, životných plánov, ilúzií, …

Lektor: 
Jana Pitková
Andrea Tóthová

4 úlohy smútenia

štvrtok, 15. september 2022 - nedeľa, 18. september 2022

4 úlohy smútenia v kolobehu prírody je intenzívny zážitkovo-terapeutický pobyt pre ľudí, ktorí sú po strate čohokoľvek a nachádzajú sa vo fáze smútenia.

Lektor: 
Andrea Tóthová
Jana Pitková

Exi eko

štvrtok, 4. jún 2020 - nedeľa, 7. jún 2020

4 intenzívne dni strávené so sebou, ochutnávku toho, čo ešte môžeš spoznať i rozvíjať. Budeš mať možnosť sa dotknúť svojej duše cez psychológiu, spiritualitu, filozofiu, telo i myseľ. Intenzívny zážitok je zaručený.
Priprav sa aj na možné vystúpenie zo svojej komfortnej zóny, a preto budeš potrebovať spacák, karimatku, pevnú obuv, športové i pohodlné oblečenie a obutie, šatku, fľašu na vodu...

Na procesy objavovania Tvojich 4 duší (rodinná, kmeňová, esenciálna, veľká) pozývajú 4 skúsení ľudia, ktorí Ťa budú s láskou a porozumením sprevádzať:

Lektor: 
Zlatka Šramová
Andrea Tóthová
Juraj Hipš
Ivana Poláčková

Straty a nálezy ako vnútorný učiteľ

štvrtok, 30. apríl 2020 - nedeľa, 3. máj 2020

Kurz, ktorý používa prvky terapie a zážitkovej pedagogiky. Bol vytvorený na základe dlhoročnej práce lektoriek o. z. Kolobeh života s klientmi v rôznych životných situáciách, ktorí po absolvovaní oceňovali najmä možnosť byť samým so sebou na vedomej úrovni, vyskúšať si rôzne techniky sebaspoznávania, prejsť procesmi vnútornej práce v doprovode skúsených a láskavých lektoriek.

Lektor: 
Jana Pitková
Andrea Tóthová