AHA!víkend: Spontánosť

AHA! víkend - Sebapoznávací víkend s terapeutmi 

V krásnom prostredí prírody v Zaježovej. Vo vzdelávacom centre, ktorého energia umocňuje vnímanie nášho vnútra. Znovu v prítomnosti celého AHAtímu - štyroch lektorov/terapeutov.

 • môžete zažiť svoje AHA. Objaviť, alebo si potvrdiť, že život poskytuje viac ako iba to, čo vidíme okom.
 • môžete nahliadnúť do svojho vnútra, a už nikdy nežiť život tak, ako ste ho žili doposiaľ, žiť vedomejšie, radostnejšie a pokojnejšie, drobnými zmenami, jednoduchými technikami a nástrojmi, ktoré si vyskúšame na AHA víkende.

Okrem toho môžete zažiť:

 • Meditácie bdelej prítomnosti
 • Jemné ranné cvičenie zamerané na uvoľnenie tela aj mysle
 • Chôdzu bosými nohami po rannej rose
 • Večerný kruh, spoločné hry, tiché bytie
 • Prechádzku a cvičenie v prírode

 

Čaká nás: Prostredie ekologického obydlia - Ranné cvičenia - Liečivé procesy - Prirodzený pohyb a vychádzky - Sebapoznávanie - Hry a rozhovory - Pokoj a priateľská atmosféra  - Chutná vegetariánska strava

 

Zvýhodnená cena 175 € (pri prihlásení a platbe zálohy 50 € do 12. júna) obsahuje:

zvýhodnené kurzovné 105 € 

ubytovanie a vege strava: 70 € (piatok večera až nedeľa obed)

- pri prihlánení a platbe zálohy od 12. júna je kurzovné 125 € (celkovo 195 €)

Číslo účtu: SK93 0900 0000 0001 7884 2758

 

Téma víkendu je len pozvaním. Ak sa vám po prihlásení na víkend začnú "ozývať" pocity, myšlienky spojené s touto oblasťou života, ostaňte pozorní k sebe a dovoľte si vnímať a prijímať, čo sa vynára - na fyzickej, emocionálnej, mentálnej, vzťahovej, duchovnej úrovni? Môžete si svoje zistenia aj písať.

 

PRIBLIŽNÝ ČASOVÝ ROZVRH:

Piatok:

Od 17,00 Príchod, registrácia. Prosíme, príďte včas, najneskôr o 18,00.

18,30 Spoločná večera

19,30 - 21,30 Program

 

Sobota a nedeľa:

7,15 -8,00 Raňajšie cvičenie (v peknom počasí vonku)

8,15 -8,45 Raňajky

9,15 -12,00 Dopoludňajší program (s prestávkou)

12,00-14,30 Obed a prestávka s prechádzkou (v nedeľu do 14,00)

14,45 -18,45 Popoludňajší program (v nedeľu program končí o 15,00)

19,00-19,45 Večera (v sobotu)

20,00-21,30 Večerný program (v sobotu)

 

Tu sa môžete v pohodovej atmosfére dotýkať svojej duše, toho, čo je pod všetkým tým zmätkom a je zdrojom pohody, radosti, múdrosti v nás. 

Vyskúšate si aj jednoduché, ale overené techniky, ktoré vám pomôžu v práci, osobnom živote, vo vzťahoch, uzdravovaní. Nie je to vôbec zložité, stačia drobné zmeny - ale prinášajú dlhodobé výsledky.

Váhate? Možno na takéto podujatia nechodíte. Ako všetko, čo má hodnotu, aj duša chce starostlivosť. Skúsili sme a pokračujeme, postupne je náš život pravdivejší, tvorivejší, a oveľa viac náš. 

Možno sa práve cítite nanič. Toto nie je spolok povinne usmiatych ľudí, ide skôr o vľúdne prijatie seba samého - to je hojivé. A možno ste sami terapeutom, alebo lektorom - mohlo by vám dobre padnúť, že tentoraz sa bude niekto starať pre zmenu o vás, aby ste tam vy mohli byť pre seba?

Tešíme sa na spoločný víkend a mnohé AHA! Ak máte otázky, napíšte nám, volajte nám.

Neexistuje pokročilý a menej pokročilý účastník - je tu len ten, kto chce poctivo hľadať, a ten, kto nechce. Takže či ste terapeut, alebo sa s čímsi takým, ako je sebarozvoj, stretávate práve prvý raz, na tom pramálo záleží.

Na našich dovolenkách a víkendoch nie sme učiteľmi, ale spolu-pútnikmi. Pobyty nie sú kurzami, ako žiť, skôr miestom, kde si to svoje môže objavovať každý pre seba, s dôverou vo svoju vnútornú múdrosť. 

Veríme, že dobrou podporou pre prácu na sebe je atmosféra bezpečia, prijatia a ľahkosti. Také niečo sme hľadali, až sme sa rozhodli, že sa také prostredie pokúsime spolu s účastníkmi seminárov vytvoriť, aby sa nám dobre objavovali tie miesta duše, ktoré potrebujú byť objavené a hojené.

 

ČO SI PRINIESŤ SO SEBOU:

 • Karimatku na raňajšie cvičenie - nejaké tam aj sú, aj deky.
 • Teplé aj ľahšie športové oblečenie a obuv na (mierne) prechádzky v prírode. Celkovo oblečenie pohodlné, "chatové". 
 • Nezabudnúť svoje lieky, doplnky výživy, prípadne špeciálne potraviny, kávu, čaje - ak preferuješ svoje.
 • Ak je Zaježová pre teba zahraničie, možno sa budeš chcieť zdravotne poistiť.
 • Do Zaježky vždy VLASTNÝ UTERÁK (ale ak si zabudneš, jeden-dva majú) a podľa možnosti eko-mydlo a šampón, kvôli baktériám v čističke. Dajú sa kúpiť (overené - kvalitné), a aj iné fajn vecičky, v čajovni Centra. Prineste si hotovosť.
 • Ak chceš prezuvky, hudobný nástroj, spoločenské hry a pod. 

 

Ubytovanie, strava, potešenia v Zaježke:

Strava v Centre je vegetariánska. Na spestrenie prinesieme ovocie a keksíky, čaj a obilnú kávu. Kto potrebujete inú stravu, ozvite sa priamo Centru, či to vedia (možno za príplatok) urobiť podľa vašich potrieb, alebo si radšej prinesiete svoju). Ubytovanie je v kúzelnom obydlí - eko-statku,  (2-, 3-, 4- lôžkové izby) uprostred hôr. Počítajte s ultra čistou, ale spoločnou sprchou a toaletou. Po dohode nám otvoria čajovňu a saunu. Na predaj budú aj originálne Zaježovské bylinkové liečivé prípravky a aromaterapeutické esencie najvyššej kvality. Prineste si hotovosť, nie je tam bankomat.