Aha víkend: Ako byť sám sebou?

Chceli by sme, aby nás mali radi, ale ukazujeme prikrášlenú tvár. Chceme, aby nás prijali, ale sami od seba utekáme. Chceme zo seba prejaviť to najlepšie, ale ešte sme nezistili, čo to je.

V práci nás učia komunikovať, predávať, viesť iných, presadiť svoju vôľu … ale kto sa stará o to, čo je pod naším obalom?

Čo ak by “byť samým sebou”, slobodné, silné, láskyplné prebývanie v sebe samom bolo možné teraz hneď? Keby to nevyžadovalo v bežnom živote čas, ani peniaze, ani sily?

Čo keby stačilo pochopiť zopár prostých princípov a trocha tréningu?

No … povedzme, že v skutočnosti to môžeme trénovať, aj robiť, celý život. Samým sebou sa môžeme stávať stále viac a viac. Naše autentické ja môže cez nás prúdiť a inšpirovať nás - len potrebuje našu pozornosť.

Čo získate na Aha víkende?

  • Zastavíte sa a venujete vľúdnu pozornosť len sebe.
  • Tu sa môžete v pohodovej atmosfére dotýkať svojej duše, toho, čo je pod všetkým tým zmätkom a je zdrojom pohody, radosti, múdrosti v nás. Môžete sami so sebou znovu-nadviazať kontakt a prísť domov oddýchnutí a osviežení.
  • Budete sa čudovať, čo všetko nie ste vy: prekuknete vaše príbehy, dohady, presvedčenia a filtre.
  • Praktické veci: budete si trénovať, a objavovať cestičku k tomuto autentickému “ja”, k vlastnému stredu a učiť sa toto spojenie nadväzovať v bežnom živote.  
  • Objavíte, že v živote sa musia striedať dva režimy: robenie a bytie, a že bytie vám dá odpoveď na otázku, čo robiť.
  • Doprajete si pocit bezpečia a prijatia. Lektori vás nebudú učiť, ale sprevádzať vlastným objavovaním.

Čo budeme robiť?

Zhovárať sa, trošku cvičiť, meditovať, tancovať a spievať, možno aj kresliť a dávať si masáž, hrať sa, prechádzať sa po vonku a len tak pobývať.

Váhate?

Možno na takéto podujatia nechodíte. Ani my sme nechodili. Ako všetko, čo má hodnotu, aj duša chce starostlivosť. Skúsili sme a pokračujeme, postupne je náš život pravdivejší, tvorivejší, a oveľa viac náš. No možno ste terapeut, lektor, učiteľ, čo sa stará o druhých - možno je čas dovoliť, aby v tejto jemnej, ale skutočnej práci bolo postarané o vás.

Cena

110 € kurzovné + 70 € ubytovanie a strava. Spolu: 180  €

Táto cena platí do 15. mája. Potom je kurzovné 130 € + 70 € ubytovanie a strava. Spolu: 200  €