Zaježovské srdce rodiny-pre rodiny s deťmi

Život na Zemi ponúka veľký dar - vzťahy, vďaka ktorým sa učíme žiť v mieri a byť tu nie len pre seba. Vzťahy sú zrkadlo, ktoré nám veľa ukazuje o nás samých a neustále nás učí ako skutočne milovať a vzájomne ľudsky žiť.

Všetci túžime po šťastí a naplnených vzťahoch, no často krát sa nám to v bežnom živote nedarí naplniť. Pod vplyvom povinností, práce, výziev, ktoré nás dennodenne stretajú máme niekedy obmedzenú kapacitu dopriať si čas pre seba aj pre svoju rodinu a tak reagujeme inak ako by sme si želali, vnímame situácie príliš dramaticky, alebo naopak dávame blízkym málo pozornosti. Ako žiť  v láske, tolerancii a dôvere so sebou a s druhými, aby sme mohli žiť zmysluplný a šťastný život?

Zážitkový pobyt Srdce rodiny môže obnoviť vaše vzťahy, radosť, hravosť a láskavosť vo vašej rodine. Zároveň dáva dospelým priestor pre seba, na uvoľnenie, dosýtenie toho, čo potrebujete, priestor pre hlbšie sebapoznanie a liečenie vlastného vnútorného dieťaťa vo vás. Tým získate väčšiu kapacitu oprieť sa o vlastnú múdrosť a preniesť to do vzťahov s blízkymi.

Vítané sú rodiny s deťmi, starí rodičia, ujovia, tety a ich deti, ale aj len partneri bez detí, či ktokoľvek, koho téma rodiny zaujíma. Príďte si zažiť seba, svojich blízkych inak ako v každodennom kolobehu života. 
Počas pobytu budú prebiehať časti venované čisto dospelým a osobitne deťom a následne prepojené spoločné aktivity s dospelými a deťmi zároveň.
Dospelí budú mať priestor pre seba v rámci osobitného programu venovaného len im. Zážitkom získať nové pohľady, inšpirácie a pochopenia pre bežný život.
Deti zase budú mať v tom čase čisto detský program, ktorý bude kombináciou zábavy, tvorenia a učenia sa, s hlbším rozmerom vnímania seba a sveta naôkol.
Po tomto sa spoločne v programe, ktorý bude venovaný všetkým súčasne.
Bude aj voľný čas, kedy budú môcť rodiny stráviť čas spolu podľa svojej chuti.

Celý pobyt bude prebiehať zážitkovou formou. Zažijete si rôzne tvorivé, pohybové, hudobné a iné techniky, ktoré vás prepoja so sebou samými, medzi sebou navzájom a taktiež s prírodou.

Zaježová a Vzdelávacie centrum sú veľmi podporné prostredie pre tento typ pobytu. Tešíme sa na vás :-)

Pobytom sprevádzajú

Katarína Levhart Miesler, Inge Benešová a animátori (Ondrej, Roman a Viktória - synovec, syn a dcéra lektorky Katky a Onďo - syn lektorky Inge - úžasní mladí ľudia, ktorí dokážu priniesť medzi deti a dospelých hravú a radostnú energiu :-)

Lektorky žijú na Zaježovej a už dlhši čas sa venujú práci s dospelými a deťmi. Ponúkajú seba, svoje skúsenosti a chcú vytvoriť pre vás priestor srdca rodiny.

Cena

Dospelí: 170 eur (v cene je ubytovanie, vegetariánska strava plná penzia - dospelá porcia a program na 6 dní)

Deti: 140 eur (v cene je ubytovanie, vegetariánska strava plná penzia - polovičná porcia a program na 6 dní)