Yoga Spirit víkend

Yoga Spirit Víkend - Zaježová

Kamaráti, milovníci prírody, yogy, mandál, hudby, tanca, spevu, meditácie a života. Poďte stráviť koniec augusta spolu s nami na Yoga Spirit Víkende v krásnej Zaježovej pri Zvolene.

Koniec augusta je ideálny čas na prepojenie s matkou prírodou, ktorá je v plnom rozkvete. Doprajme si v krásnych slnečných letných dňoch a večeroch aj čas na seba. Liečivý, sebapoznavací víkend v prírode, pri ktorom sa sprítomníme, napojíme sami na seba a pomaličky krôčik po krôčiku sa začneme otvárať vnútornému svetlu. Čaká na nás príjemne harmonizujúci celodenný program, nebude chýbať čas na oddych, čaj, zdieľanie aj milé prekvapenie.

Väčšinu času budeme tráviť vonku v objatí matky prírody a načerpávať jej životodarnú energiu.

  • Vedomou yogou otvoríme, pomasírujeme naše telo - náš chrám, (svaly, kĺby a vnútorné orgány). Pranayamou zharmonizujeme vnútorné energie a pomaličky sa začneme ponárať dovnútra. Pootvoríme sa a spoznáme hlbšiu dimenziu života, ktorá nás približuje k nám samým, k našej pravej podstate v prepojení so samotnou existenciou.
  • Pôjdeme na dobrodružnú, meditatívnu expedíciu – (prechádzku lesom). Prepojíme sa s matkou prírodou a zameditujeme si v jej kráľovstve, v celej jej rozmanitosti a kráse.
  • Urobíme si kreatívny workshop, kde prepojíme pohyb hudbu a hlas.
  • Naše pozvanie prijala naša dobrá kamarátka Zuzana Kollárová, ktorá nás bude sprevádzať kreatívnou tvorbou kreslenia vlastnej mandaly podľa dátumu narodenia. Veľmi sa tešíme na tento tvorivý proces, pri ktorom sa naladíme sami na seba a na umelca vo vnútri v nás.
  • Viac info o Zuzke: https://www.facebook.com/ZUZANATNcreatio

 

  • Nebudú chýbať vedené meditácie, relaxácie, vizualizácie.
  •  
  • Večere budeme tráviť pri očistnom ohni v spoločnosti srdcu otvárajúcich mantier a liečivých piesní ( joga srdca). Rozvibrujeme a otvoríme sa do výšin radosti a budeme žiariť ako hviezdy nad nami.


Vzdelávacie centrum Zaježová ponúka ubytovanie v 2,3,4 miestnych útulných izbách. Strava je vynikajúca, vegetariánska. K dispozícií bude aj čajovňa.

=================================
KDE: Vzdelávacie centrum Zaježová
KEDY: 28.8 - 30.8.2020
CENA: 140€

REGISTRÁCIA: premmadhuka@gmail.com
=================================

Začíneme 28.8. v piatok o 17:00 a končíme 30.8. v nedeľu okolo 14:30