Yoga Spirit víkend

Priatelia srdečne vás pozývame na ďalší kreatívny YOGA SPIRIT VÍKEND konajúci sa od 29.8. do 1.9.2019. 


Čarovné miesto ZÁJEŽOVÁ pri Zvolene nám ponúkne možnosť vyjsť z našej rutiny, z našich zabehnutých koľají a ocitnúť sa v objatí malebnej prírody a jej liečivej energie. Dovolíme si spomaliť, sprítomniť sa a vychutnať si jednoduchosť bytia. Leto je čas na načerpanie a pozdvihnutie našej vibrácie. Čaká na nás celodenný, harmonicky vybalancovaný program, kde prepojíme yogu, živú hudbu, spev, pohyb a relax. Prebudíme našu vnútornú silu, kreativitu a radosť. 

  • Vedomou Soul yogou otvoríme, pomasírujeme naše telo - náš chrám, (svaly, kĺby a vnútorné orgány ). Pranayamou zharmonizujeme vnútorné energie a pomaličky sa začneme ponárať dovnútra. Pootvoríme sa a spoznáme hlbšiu dimenziu života, ktorá nás približuje k nám samým, k našej pravej podstate v prepojení so samotnou existenciou. Miesto, kde sa cítime sami sebou, slobodní, s pocitom, že zastávame miesto na zemi, ktoré nám právom patrí. 
  • Pôjdeme na dobrodružnú, meditatívnu expedíciu – (prechádzku lesom). Prepojíme sa s matkou prírodou a zameditujeme si v jej kráľovstve, v celej jej rozmanitosti a kráse.
  • Urobíme si kreatívny workshop, kde prepojíme pohyb hudbu a hlas.
  • Prejavíme a vyjadríme naše pocity, emócie a vibrácie cez pohyb nášho tela, v sprievode hudby cez ecstatic dance, ( tanec, pri ktorom sa necháme slobodne viesť hudbou k tranzu a pocitu extázi).
  • Nebudú chýbať vedené meditácie, relaxácie, vizualizácie.
  • Večere budeme tráviť pri očistnom ohni v spoločnosti srdcu otvárajúcich mantier ( joga srdca). Rozvibrujeme a otvoríme sa do výšin radosti a budeme žiariť ako hviezdy nad nami.
  • Bude čas aj na oddych, relax a zdieľanie. 

Vzdelávacie centrum Zaježová ponúka ubytovanie v 2,3,4 miestnych útulných izbách. Strava je vynikajúca vegetariánska. K dispozícií bude aj čajovňa. 

Začíneme 29.8. vo štvrtok v deň pracovného voľna 17:00 a končíme 1.9. v nedeľu o 13:00. 

=================================
KDE: Vzdelávacie centrum Zaježová
KEDY: 29.8 - 1.9.2019
CENA: 140€ - early birth do 29.7.2019, 145€ - po 29.7.2019

REGISTRÁCIA: premmadhuka@gmail.com