Jana Pitková

Certifikovaná poradkyňa pre pozostalých, terapeutka metódy RUŠ a terapeutických ladičiek. Vlastná rodinná tragédia ju priviedla k práci s rodinami, čo prišli o jedného, alebo viacerých blízkych členov. V roku 2013 založila s podporou Ligy za duševné zdravie  občianske združenie Kolobeh života, ktoré pomáha rodinám pozostalých vyrovnať sa s ťažkou stratou najbližších.

 

STRATY & NÁLEZY- terapeuticko zážitkový pobyt

piatok, 23. august 2019 - pondelok, 26. august 2019

4-dňový terapeuticko-zážitkový pobyt pre ľudí, ktorí cítia byť touto témou oslovení alebo práve prechádzajú vysporiadavaním sa po strate akéhokoľvek druhu. Či už je to rozchod s partnerom, smrť blízkeho človeka/tvora, strata zamestnania, životných plánov, ilúzií, …

Lektor: 
Jana Pitková
Andrea Tóthová

4 úlohy smútenia

štvrtok, 15. september 2022 - nedeľa, 18. september 2022

4 úlohy smútenia v kolobehu prírody je intenzívny zážitkovo-terapeutický pobyt pre ľudí, ktorí sú po strate čohokoľvek a nachádzajú sa vo fáze smútenia.

Lektor: 
Andrea Tóthová
Jana Pitková

Straty a nálezy ako vnútorný učiteľ

štvrtok, 30. apríl 2020 - nedeľa, 3. máj 2020

Kurz, ktorý používa prvky terapie a zážitkovej pedagogiky. Bol vytvorený na základe dlhoročnej práce lektoriek o. z. Kolobeh života s klientmi v rôznych životných situáciách, ktorí po absolvovaní oceňovali najmä možnosť byť samým so sebou na vedomej úrovni, vyskúšať si rôzne techniky sebaspoznávania, prejsť procesmi vnútornej práce v doprovode skúsených a láskavých lektoriek.

Lektor: 
Jana Pitková
Andrea Tóthová