Mária Babušová

Pochádza z Považskej Bystrice. Študovala v Nitre na Univerzite Konštantína Filozofa učiteľstvo dejepis a estetickú výchovu. V Nitre začala aj jej dobrovoľnícka cesta, a to na festivale Divadelná Nitra, kam sa každoročne vracia. Istý čas pôsobila v nitrianskej neziskovej organizácii Zelená Zebra. Momentálne ju zavialo do Bratislavy, kde pôsobí v spoločnosti dm drogérie markt. Na starosti má koordináciu dobrovoľníckych aktivít dm spoločne a vzdelávacie aktivity žiakov odborného výcviku, ktorí praxujú v dm alebo sa podieľa na vedení niektorých interných vzdelávacích aktivít. Rada sa túla kade tade s foťákom v ruke, alebo má nos zaborený v knihe. Nedávno v sebe objavila vášeň pre lezenie. 

Herbárium I.

pondelok, 13. máj 2019 - nedeľa, 19. máj 2019

Kurz je určený pre študentov a študentky duálneho vzdelávania dm drogerie markt a týka sa trvalo udržateľnej spotreby, zero waste a ďalších ekospotrebiteľských tém

Lektor: 
Petra Ježeková
Mária Babušová
Marie Stracenská
Zuzana Labašová

Herbárium II.

pondelok, 27. máj 2019 - štvrtok, 30. máj 2019

Kurz je určený pre študentov a študentky duálneho vzdelávania dm drogerie markt a týka sa trvalo udržateľnej spotreby, zero waste a ďalších ekospotrebiteľských tém.

Lektor: 
Petra Ježeková
Mária Babušová
Marie Stracenská
Zuzana Labašová