Veľká Noc na Zaježke

Veľkonočný zajac, piňaty, kraslice, šibanie, či polievanie?

Pozývame vás na krásnu Zaježovú, kde pre vás pripravujeme pobyt pre rodičov a deti  s prvkami Montessori. Inšpirácia, vzdelanie i zábava v prostredí krásnej Záježovej 10.-13.4.2020.

Už teraz sa môžete tešiť, pretože sa spolu dozvieme, ako oslavujú Veľkú Noc v rôznych kútoch sveta, vyskúšame si rôzne tradície a obyčaje. 

Všetko je zabezpečené: hodnotný program, ubytovanie aj strava. Vy sa nemusíte o nič starať, len užívať si krásny čas a zážitky so svojimi deťmi.

 

Čo vás na pobyte čaká?

Inšpirácia
Získate mnohé inšpirácie na trávenie času s vašimi deťmi.

Montessori
Nahliadnete do pedagogiky Márie Montessori a princípov vzájomne rešpektujúcej výchovy.

Fantázia a tvorivosť
Naučíte sa lepšie používať svoju fantáziu a tvorivosť pre prácu a hru s deťmi.

Zábava a oddych
Hlavne sa pri tom všetkom dobre zabavíte a oddýchnete si.

Skúsené inštruktorky
Pobytu sú vedené milými inštruktorkami s Montessori vzdelaním a skúsenosťami.

Skvelí ľudia
Na pobytoch môžte stretnúť a spoznať veľa zaujímavých ľudí, vymeniť si skúsenosti. Vznikajú nové kamarátstva, medzi deťmi aj dospelými.

Pohodové ubytovanie
Ubytovanie v rodín v pohodových izbách s 2-4 lôžkami. Príjmené spoločné priestory na posedenie v interiéry aj exteriéry.

Dobrá strava
Zdravá a dobrá strava zabezpečená v podobe plnej penzie (3 jedlá denne) a pre deti navyše ešte aj desiata a svačina. Rodičia sa tak nemusia o jedlo vôbec starať, všetko je zabezpečené.

Program
Rôznorodý vzdelávací, zážitkový a zábavný program pre deti od troch rokov a aj pre rodičov.

Príroda
Krásne prostredie Záježovej, stromy, lesy, lúky, čistý voňavý vzduch, voda, zvieratká.

Čas a zážitky s vašimi deťmi
Množstvo krásnych momentov, ktoré zažijete v hre a spojení s vašimi deťmi.

Rady, tipy, konzultácie k výchove
Na pobytoch sa môžete spýtať na rady a tipy, ako si lepšie poradiť s Vašimi deťmi pri ich výchove. Zdieľať Vaše skúsenosti a získať rady a skúsenosti iných.

 

Podrobnejšie informácie o pobyte:

Pozývame vás na tematický pobyt pre rodičov, či starých rodičov a deti. Našou témou bude Veľká Noc a jej tradície v rôznyh kútoch sveta. Získate mnohé inšpirácie na trávenie času s dieťaťom, naučíte sa používať svoju fantáziu, objavíte svoje skryté tvorivé schopnosti a hlavne sa pri tom všetkom dobre zabavíte a oddýchnete si.  

Cieľom nášho pobytu  je vytvoriť  pre rodičov počas týchto dní atmosféru, v ktorej sa budete môcť čo najviac naladiť na samých seba, a tým aj na svoje deti. Pretože len skutočne naladený rodič dokáže uveriť svojej intuícii, zahodiť všetok stres , očakávania, starosti a byť naplno so svojimi deťmi.

A keď zahodíme stres a očakávania, dokážeme byť tu a teraz, a to je presne to miesto, kde sú naše deti.

Ubytovaní budeme vo Vzdelávacom centre Záježová Miesto s veľmi príjemnou energiou, kde nás okrem iného čaká nádherna príroda , detské ihrisko, čajovňa, pohodlné ubytovanie, príjemný personál aj dobré jedlo:)

V rámci programu pre vás pripravujeme:

 • Veselé pohybové aktivity v exteriéri aj v interiéri.
 • Výuková Elipsa v štýle Montessori - spoznávanie a učenie sa nového pre deti zábavnou interaktívnou formou z rôznych oblasti života.  Každý deň iná téma.
 • Tvorivé umelecko-výtvarné dielničky s množstvom zábavy.
 • Spoznávanie okolia.
 • Konzultácie z oblasti výchovy.
 • A mnoho ďalšieho... a hlavne veľa úprimného a radostného spoločného času vás a vašich detí.
 • Večerný program pre rodičov 

Účasť detí na programe je v doprovode rodiča. Tento pobyt je zameraný na spoločne trávený čas rodičov a detí. Na programe sa môžu účastniť aj deti mladšie, ako tri roky za predpokladu, že už vedia v skupine spolupracovať a majú o program záujem.  Program je však dobrovoľný, je na každom účastníkovi, ako si pobyt užije:)

 

Cena a objednávka

Cena pobytu pre rodinu je závislá najmä od počtu a veku osôb, ktoré sa pobytu zúčastnia. Nižšie uvádzame vekové kategórie a stručný popis rozsahu služby. Aktuálna cena je uvedená nižšie v rámci objednávkového formuláru.

 • Dieťa 0-1 rok (ubytovanie bez lôžka a stravy, voda/energie.)
 • Dieťa 1-3 roky (Program, lektorné, pomôcky, spotrebný materiál, bez  lôžka a stravy, voda/energie.)
 • Dieťa 1-12 rokov (Program, lektorné, pomôcky, spotrebný materiál, ubytovanie - samostatné lôžko a strava plná penzia (detská), voda/energie.)
 • Dospelý, príp. dieťa nad 12 rokov (Program, lektorné, pomôcky, spotrebný materiál, ubytovanie - samostatné lôžko, strava plná penzia (dospelá), voda/energie.)

 

Prihlasovanie a viac info: