Prebúdzanie Shakti - Joga, Tanec, Meditácie

Shakti znamená posvätnú ženskú silu. V radosti, kráse a ľahkosti, v bezpečí ženského kruhu budeme aktivovať rôzne aspekty tejto posvätnej sily.

Vydáme sa skúmať Shakti Bohyne podľa jogínskej tradície ako reprezentantky rôznych aspektov ženstva. Pomocou práce s joni, jogy, tanca a meditácií budeme tieto aspekty ženskej sily v sebe objavovať, aktivovať a rozvíjať.

  • Zoznámime sa s Parvati ako majsterkou rovnováhy medzi disciplínou jasného zámeru a nežnosti - stelesnením fúzie sily diamantu a nežnosti lupeňa ruže. Saraswati, reprezentantka kreatívneho vyjadrenia a múdrosti, majsterka komunikácie, tancuje v našom jazyku keď rozprávame zo srdca.
  • Lakshmi ako stelesnenie Krásy, Lásky a Hojnosti, nás pozýva nájsť a zažívať krásu vo svojom živote, cítiť sa dobre sama so sebou a nastaviť sa na vibráciu hojnosti.
  • Durga nás inšpiruje ako nájsť vnútornú silu a popasovať sa s výzvami.
  • Kali, Bohyňa Transformácie, nás vodí do našich temných kútov a sprevádza pri ich transformácii.
  • Radha nás inšpiruje ako erotická láska môže zapáliť lásku k Stvoreniu.
  • A Dhumavati nám ukazuje, ako nájsť dary v ťažkých či tragických situáciach.

Čaká nás 5 dní v sesterskom kruhu, naplnených prebúdzaním našej esencie - cez aktiváciu joni, jogu, tance, meditácie, spev, masáže...v lone matky prírody. Napriek tomu v plnom komforte Vzdelávacieho Centra na Zaježovských lazoch. Keďže tu aj žijem, rada Vás zasvätím aj do života Zaježovskej komunity.

Nezabudnite si okrem jogamatky pribaliť dlhé široké sukne, hudobné nástroje a Vaše obľúbené šperky a silové predmety, ktoré Vás vystihujú.

Ubytovanie: samostatne alebo vo dvojiciach, Vzdelávacie centrum Zaježová, https://www.centrumzajezova.sk/
Strava: vegetariánska / vegánska
Ak cítiš volanie, rada Ti poviem viac na 0917 133 936.