Michaela Paulenová

Žena, mama 18-ročnej dcéry, partnerka, lektorka ženských kruhov, popôrodná dula, kňažka, etiko-aromaterapeutka, sprievodkyňa žien k ich prirodzenej kráse, sile, sebavedomiu.

Viac na stránke: www.fb.com/cestazenskosti

Mamy a dcéry - víkendový pobyt

piatok, 3. september 2021 - nedeľa, 5. september 2021

Vzťah mami a dcéry je jedinečným spojením. Do života oboch prináša poznanie toho čo je bezpodmienečná láska, súcit, trpezlivosť ale aj čo znamená byť múdrou a láskavou ženou.
Na špeciálnom víkendovom pobyte sa s maminami a ich dcérkami budeme ponárať do tajov ženskosti, sebalásky a cyklickosti ženského tela. Budeme tancovať, zhovárať sa, masírovať sa,
tvoriť, oslavovať život, kúpať sa, jesť výživné jedlo, učiť sa ako sa o seba starať. Jednoducho budeme sa rozmaznávať. Pretože vzťah matky a dcéry si zaslúži láskyplnú pozornosť.

Lektor: 
Michaela Paulenová
Daniela Krušinská Trudičová

MAMY A DCÉRY - 5-dňový letný pobyt

štvrtok, 14. júl 2022 - pondelok, 18. júl 2022

Vzťah mamy a dcéry je jedinečným spojením. Do života oboch prináša poznanie toho, čo je bezpodmienečná láska, súcit, trpezlivosť, ale aj čo znamená byť múdrou a láskavou ženou.
Na špeciálnom pobyte sa s maminami a ich dcérkami budeme ponárať do tajov ženskosti, sebalásky a cyklickosti ženského tela. Budeme tancovať, zhovárať sa, masírovať sa,
tvoriť, oslavovať život, zbierať bylinky, spievať, jesť výživné jedlo, učiť sa starať o seba. Jednoducho, budeme sa rozmaznávať, pretože vzťah matky a dcéry si zaslúži láskyplnú pozornosť.

Lektor: 
Michaela Paulenová
Michaela Triznová Šandová