Majo Gliganič

muzikoterapeut, hudobník a filozof

Cesta za poznaním ma viedla cez štúdium filozofie so zameraním sa na fenomenológiu a intersubjektivitu. Túžba hľadania hlbšieho zmyslu ma priviedla do Indie a Brazílie, kde som absolvoval rôzne semináre zamerané na psycho-spirituálny rozvoj. Vo svojej práci ako terapeutický nástroj využívam hudbu. Tá je v mojom živote prítomná od mala a hrám na viacerých hudobných nástrojoch ako je klavír, organ, harmónium, píšťaly, či nástroje z rôznych kútov sveta. Venujem sa hudobnej improvizácii, muzikoterapii s deťmi a despelými a doprevádzam iných umelcov. Hudba pre mňa znamená život, pohyb, dych, rytmus, tlkot srdca, no najmä cestu k najskrytejším miestam duše.

 

Radosť v srdci - Jógový pobyt s muzikoterapiou

štvrtok, 18. júl 2019 - nedeľa, 21. júl 2019

Srdečne ťa pozývame na jógový sebapoznávací pobyt RADOSŤ V SRDCI v nádhernej prírode Zaježovej. Príď sa na chvíľu zastaviť a spojiť so sebou, spojiť sa so svojím telom, utíšiš myseľ a započúvať sa do svojho srdca. 

Budeme cvičiť ráno a večer jógu a pracovať s dychom pre zvedomenie svojho tela. Využijeme psychologické techniky na sebapoznavánie a hudba nás bude sprevádzať po celý čas v podobe rôznych hudobných nástrojov.
Cvičiť a meditovať budeme aj v prírode, načerpávať energiu matky Zeme, počúvať jej zvuky a vnímať jej vône. 

Lektor: 
Daniela Gliganič - Prem Jyoti
Majo Gliganič