Daniela Gliganič - Prem Jyoti

lektorka jógy, koučka a psychologička 


Od malička ma zaujímala ľudská psyché, preto som rozhodla študovať psychológiu. Chcela som ísť však hlbšie, tak ma cesty zaviedli do Indie a Brazílie. Absolvovala som rôzne semináre zamerané na prácu so svojimi tieňmi, emóciami, prácu so zraneným dieťaťom, s cieľom skontaktovať sa so svojou vnútornou podstatou a rozvinúť svoj potenciál. Som na ceste jógy, ktorú vnímam ako cestu sebapoznávania. V mojej práci spájam prvky západnej a východnej psychológie, jógy, expresívnych terapií, spirituality a šamanizmu. Som sprievodcom na ceste sebapoznávania a mojím zámerom je pomôcť odhaliť a prejaviť skrytý potenciál našeho bytia, aby sme žili naplnený život v láske a harmónii. www.zivotplnyzivota.sk

Radosť v srdci - Jógový pobyt s muzikoterapiou

štvrtok, 18. júl 2019 - nedeľa, 21. júl 2019

Srdečne ťa pozývame na jógový sebapoznávací pobyt RADOSŤ V SRDCI v nádhernej prírode Zaježovej. Príď sa na chvíľu zastaviť a spojiť so sebou, spojiť sa so svojím telom, utíšiš myseľ a započúvať sa do svojho srdca. 

Budeme cvičiť ráno a večer jógu a pracovať s dychom pre zvedomenie svojho tela. Využijeme psychologické techniky na sebapoznavánie a hudba nás bude sprevádzať po celý čas v podobe rôznych hudobných nástrojov.
Cvičiť a meditovať budeme aj v prírode, načerpávať energiu matky Zeme, počúvať jej zvuky a vnímať jej vône. 

Lektor: 
Daniela Gliganič - Prem Jyoti
Majo Gliganič